| LostInDreams a întrebat:

Pana pe 14, maxim 20 iulie vreau sa elimin aripioarele si grasimea depusa in zona genunchilor.Nu mai mananc dulciuri, paine si beau 1l jumate de apa/zi, fac si sport, insa de cateva zile fac 1 ora jumate pe zi in fiecare zi, daca nu fac o zi sport mai am sanse sa scap de grasime? daca nu fac sportul zilnic(exercitii tae-bo si pilates) maxim 2-3 zile in astea 2-3 saptamani se intampla ceva? Si ce alt sport mai pot face sa scap mai repede de "picioare"?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dichi a răspuns:

Alimentatia este totul. Stai departe de alimentele care ingrasa si incearca sa urmezi un regim low carb la care sa adaugi miscare zilnica plus un supliment de reducerea grasimi. Asta daca vrei sa dai usor si rapid grasimea jos. Poti citi mai multe pe siteul www.cura-de-slabire.net. Succes

| CaVoU a răspuns:

Lasa ca nu strica putina grasime in plus