| isadora21 a întrebat:

Pareri Emocalm (medicament naturist pentru anxietate)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Ia amfetamine (nu meth) si fa-ti prieteni, iesi cu ei undeva, gaseste-ti un job. alimenteaa-te corespunator, fa-ti abonemnt la sla si mergi cu o prietena/prieten.

| cristimihailov a răspuns:

Personal te-as sfatui sa incerci sa practici meditatia. In maxim o saptamana doua, daca o practici, te linistesti si gata.