| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Ştiţi vreun medicament pentru calmarea psihicului, reducerea tensiunilor psihice, în caz de stres, emoţii, tristeţe, etc.
Vreau ceva care să inducă stare de armonie psiho-emoţională, relaxare şi bună dispoziţie, menţinerea unei stări de bine.

Vreau să fie ceva naturist, nu din acelea care te adoarme sau te moleşeşte.

Am luat până acum Happy Vibe de la Herbagetica şi Emocalm de la Dacia Plant dar aş vrea să ştiu dacă există ceva mai bun, mai eficient.
Dau funda celui mai bun!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marijuana

| Anoonimus23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Preferata mea de alt fel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ulei de levantica capsule. Functioneaza, nu adoarme nu nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| IonutqQq a răspuns:

Tigari sau cum a zis celalalt tip