| andreeeeeeeea a întrebat:

Pentru fumatori.cum v-ati lasat d fumat?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aliyna a răspuns:

Am fumat timp de 10 ani, dar in momentul in care am ramas insarcinata, am redus numarul tigarilor, iar dupa ce am nascut nu am mai pus tigara in gura. Cel mai important lucru pe care trebuie sa-l faci ca sa poti renunta, la fumat, e sa ai ambitie si dorinta de a renunta.

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Intrebarea e adresata fostilor fumatori, nu fumatorilor. Ca daca o adresezi fumatorilor, aia nu s-au lasat de tigari, deocamdata.

| shadovv a răspuns:

Din partea unui nefumator: CU STIL!

| foxi a răspuns:

Numai cu ambitie reusesti! Eu am reusit dupa ce am fumat 25 ani!

| MaxX_7703 a răspuns:

Vointawinking

| ADRIAN26 a răspuns:

Eu m-am lasat de fumat cit am stat in spital am avut un acident dar nu mai am apucat deloc si chiar nu simt nevoia sa fumez si ma simt foarte bine

| cata4bada a răspuns:

Am 24 de ore de cand nu am mai fumat! yupyyyyyy!