| Maria12352 a întrebat:

Porumbul la conserva ingrasa? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Nu prea cred. Dar vezi sa nu fie din Ungaria, sunt niste zone contaminate de la un accident de acum cativa ani.

| RAY a răspuns:

Nimic nu ingrasa pentru ca organismul uman are nevoie de energie pentru a exista

| Violleta2022 a răspuns:

Da, ingrasa, pentru ca are multe calorii.

| HadesSs a răspuns:

Cel de la conserva are zahar adaugat, deci da ingrasa happy

| DaniTDCI a răspuns:

Mai asteapta pana e de cumparat fiert si proaspat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, frati-miu mananca des si e destul de pufos laughing

| alinadianaaa a răspuns:

Nu prea este recomandat porumbul la conserva datorita continutului ridicat de zahar si conservanti.

| Tudose_Alexandru_Bogdan_1977 a răspuns:

In primul rand porumbul contine pe langa altele siceva fibre, depinde si dedigestia tadar si cat mananci, stiu ca e bun laughing

| DRelu a răspuns:

Se pastreaza datorita unui numar mare de conservanti + are si zahar, deci da, ingrasa.