| Marianutzu a întrebat:

Pot continua fotbalul de performanta daca am lipsa de calciu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca faci fotbal de performanta inseamna ca ai un medic care sa te sfatuiasca in treburile astea

| RobertMoon a răspuns:

Ce motiv ai gasit daca era o dubla fractura mai ziceam, dar asta e o prostie sa nu mai continui.

Răspuns utilizator avertizat
| madamme a răspuns:

Nu prea. Doar daca te tratezi.