| Marianutzu a întrebat:

Acum 2 luni am aflat ca am peretii inimii subtiati. Vreau sa stiu daca pot continua fotbalul de performanta daca am asa ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Calum09EA a răspuns:

Ar trebuii sa intrebi un doctor specializat, el iti explica cel mai bine.