| princ3ss_4468 a întrebat:

Poti sa te ingrasi intr-o zi? daca mananci doar odata si mananci mult? ca eu am mancat azi cam mult adica am stat toata ziua nemankata si dupa am mancat. dar de maine tin iar dieta. credeti ca pot sa ma ingras intr-o zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cea mai buna metoda de a te ingrasa este sa te infometezi si apoi sa mananci o singura masa, dar hipercalorica. Fiindca in momentul in care te infometezi, organismul intra pe metabolism de inaitie si depune tot sub forma de grasime. Secretul oricarei diete este sa nu simti foame, sa mananci des, foarte putin si alimente de foarte buna calitate (fructe, legume, lactate degresate, carne slaba).

| CM7YRE a răspuns:

Neah, nu cotneaza daca mananci o zi foarte mult, conteaza daca mananci mai multe zile tongue, deci n-ai cum sa te-ngrasi

| KisS_7800 a răspuns:

Nu sunt problemem sa te ingrasi scumpo tonguetongue eu doar asa ma alimentez is slaba ca scindura tonguetongue