| andrada_9540 a întrebat:

am si eu o intrebare. Poti sa te ingrasi in 2 zile? adica eu am mancat cam mult. am zis sa ma rasfat 2 zilelaughing. si de maine o sa tin iar dieta, dar imi este frica ca in astea 2 zile s.ar putea sa ma ingras, Ms :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Important este să fii atentă ce mănânci, dacă aplici diete şi apoi faci abuz vei face cunoştinţă cu efectul yoyo.
Pa, pa.

| foxi a răspuns:

Da poti, sau nu. daca faci multa miscare!

| Sinedd a răspuns:

Intotdeauna femeile se ingrijoreaza daca mananca o bucatica de ciocolata se ingrasa. Cat despre barbati... baga la greu!
Nu ai cum sa te ingrasi asa repede stai linistita!