| simplej a întrebat:

Am mancat niste biscuiti la 9 credeti ca o sa ma ingras mult pana maine ? Mi-e frica crying(

15 răspunsuri:
| NinaSimone a răspuns:

Stii ce patetice sunt fetele obsedata de greutate? Niciunui bait nu-i place o fata cu care nu poata sa mearga inoras la o prajitura pentru ea face mofturi si se panicheaza toata "ca se ingrasa". Daca chiar ai probleme majore cu greutatea, crezi ca te ajuta sa te infometei? Dimpotriva! Ti se lasa pielea si o sa arati ca naiba laughing Daca vrei sa arati bine FA SPORT! infometarea nu e o solutie.

| LooLooLoo a răspuns:

rolling on the floor te ingrasi ca o scroafa

| Roses a răspuns:

O sa fii obeza, poate o sa te arate maine cu degetul lumea zicand:"Asta e fata care a mancat 9 biscuiti aseara..." Fii serioasa...rolling on the floor

| ZzZzZzZz a răspuns (pentru Roses):

Ea nu a zis ca a mancat 9 biscuiti, ci ca a mancat la 9 seara biscuiti. happy

| Roses a răspuns (pentru Roses):

In fine...:-)

| Luy98 a răspuns:

Stai linistita nu se pune chiar asa de repede laughing laughing

| FadetoBlack a răspuns:

Iuhu, cu siguranta ai sa te ingrasi...laughing
cum sa te ingrasi de la niste biscuiti oh go on

| SHINeeTaemin a răspuns:

Wtf!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa, o sa faci "buuuum ". :-s

| KIibrDM a răspuns:

Nu, nu te vei ingrasa deloc...sau poate o sa se observe pe cantar vreo 100 grame in plus dar mai mult nu...

| AnnaGabriela a răspuns:

Da, 50 kg

poate 100

sau 200

cum poti crede asta?

| simplej explică:

Tin un regim foarte strict de o saptamana si azi l-am stricat de tot cu biscuitii aia imi vine sa ma omor crying((

| AngelOfNight a răspuns (pentru simplej):

Calmeaza-te... niste biscuiti nu oamoara pe nimeni...
Nu o sa te ingrasi vizibil crede-ma

| miaw a răspuns:

Nuuuu ai cuum sa te ingrasii maa:]]]

| ellyfrumusika a răspuns:

Cum sa te ingrasi mult.te vei ingrasa maxim 100grame