| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea, Maria e slabuta big grin dar, are niste picioare foarte groase.Si-a cumparat niste blugi skinny care ii vin [ dupa mii de cautari] dar picioarele ei arata ingrozitor. Cum poate sa "slabeasca" la picioare fara sport [pentru ca nu-i place sa faca sport deloc laughing], avand in vedere ca vrea sa poarte blugii la inceputul anului scolar big grin. Maria, va multumeste anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Asa este conformatia corpului nu prea ai ce face in afara de sport si mult masaj. Oricum pana la inceperea scolii nu e nici o sansa. Poate sa poarte blugii cu o bluza mai lunga cu o curea lata. Se poarta acum.

5 răspunsuri:
| KidoSmart a răspuns:

Daca e slabuta cum are picioare groase?

| cosminbacau a răspuns:

Maria asta a vazut ce ai scris aici? Cum sa arate ingrozitor picioarele? Si mai ales cum vrea sa arate bine daca nu are o viata sanatoasa. Asta am dedus din faptul ca nu ii place sportul. Mai bine sa renunte la obiceiuri gen o pizza extralarge si o cola light.

| hiigee a răspuns:

Daca are picioare groase inseamna ca nu ii place sportul? doamne ce gandire au unii...asa are conformatia, nu ai ce sa faci decat exercitii speciale pentru picioare mai subtirele, google it.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa foarte multa miscare si sa nu manince dulciuri si sa nu manince multa paine

| DungaRosie a răspuns:

Fara sport nu se poate