| catishor a întrebat:

Prietenul surorii mele si-a dat drumul in pantaloni si a ajuns si putin pe pantalonii ei.Ma tot intreaba daca exista risc sa ramana insarcinata.Eu ii explic k nu... voi ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| oana16 a răspuns:

Nu. daca nu a ajuns sperma in vagin nu are cum sa fie insarcinata!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e nici un risc, daca e doar atat. Mie mi se pare cam cusuta cu ata alba povestea.

| ellene a răspuns:

Da aminadab am auzit si eu cazuri de astea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sotia mea facea baie. si eu cand sa intru in cada, am scapat chilotul in apa.si uiteasa am iesit din cada, trei.serios...crede cine vrea.

| catishor explică:

Pai nu prea avea cum sa ajunga in vagin...pentru ca era o cand mica...si doar pe pantaloni...si oricum era mai sus decat locul cu pricina...