| Anna17789 a întrebat:

Pt cresterea sanilor a incercat cineva tincutra de marar? a dat rezultate, efecte adverse ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LunaticKitty a răspuns:

Eu am incercat, pentru ca am auzit de la o doamna de la plafar ca e buna. A dat rezultate, dar nu te gandi la cine stie ce. efecte adverse..sincer nu. Folosesc de cateva saptamani si la mine au fost rezultate vizibile. Iti recomand sa incerci si tu. Sper sa te ajute si pe tinewinking