| anonim_4396 a întrebat:

Revin cu o alta problema. Cred ca v-ati plictisit de mine.
Am observat acum ca inima mea bate altfel. Imi bate mai cu putere si mai neregulat. Ba cand imi bate repede, ba incet. (fara sa fac nicio miscare). Dar nu imi batea asa. Cateodata o simt si cand bate. Nu suport asta. Sa fie din cauza ca eu cresc si devin adult/adolescent si inima se regleaza? Sper ca ati inteles in mare parte ce am vrut sa spun happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Totul se petrece doar in subconstientul tau. Incearca sa nu te mai panichezi absolut inutil, din moment ce prin electricardiogramele efectuate s-a constatat ca inima ta functioneaza in mod corect, normal, regulat. Multa sanatate.

| Geanin a răspuns:

Acu doua zile mi-am luat pulsul la un tensiometru care arata si pulsul si il aveam 114 desi nu simteam nimic naspa...

Deci...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da. Aia este cauza :3
Sau... mancarea de Paste.

| VibeTrix a răspuns (pentru Geanin):

Mie imi aparea 0 pulsul laughing
Cand am fost la doctor, bine am fost la mai multi, dar la unul mi-a luat pulsul si il avea foarte bun. (fiind copil)

| VibeTrix a răspuns (pentru DoarBogdan):

Eu nu bag in mine ca porcii big grin

| VibeTrix a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu prea ma gandesc la asta... Multumesc mult

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru VibeTrix):

Adica la ce faci aluzie?

| VibeTrix a răspuns (pentru DoarBogdan):

Fac aluzie la inima laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru VibeTrix):

Mie imi suna a manea laughing

| VibeTrix a răspuns (pentru DoarBogdan):

Maneleeeee laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru VibeTrix):

Oo. Paste fericit sau cat a ramas laughing)

| VibeTrix a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mersiiiiiiiiii boss o.0 laughing