| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Am o scurgere vaginala abundenta rau ...de tot...nu stiu ce sa mai fac...si miroase foarte urat ...de la ce este?

Răspuns Câştigător
| SimonaAdina a răspuns:

Buna pai aici sunt doua posibilitati,daca ti-ai inceput viata sexuala sa-r putea sa ai anexita adica nu mai poti face copii, dar stai linistita ca se poate trata, sau daca nu ti-ai inceput viata sexuala sa-r putea sa ai o raceala la ovare.Si eu am aceeas problema si am mers prima data la medicul de fam si i-am spus problema mea, mi-a dat o crema si a zis ca daca nu imi trece sa merg din nou la ea sa imi faca programare la ginecolog.Te sfatuiesc sa vb cu medicul tau de fam prima data apoi daca nu iti trece du-te la un ginecolog.Te sfatuiesc sa faci asta cat mai repede, nu este grav dar daca nu tratezi la timp ar putea duce la ceva rau
Succes

2 răspunsuri:
| GoodIntentions a răspuns:

Bună.E posibil să fi răcit 'jos' sau.[nu vreau să te sperii]s-ar putea să fi gravidă.
Fă un test de sarcină şi du-te la giecolog.
Multă baftă.

Te salută LazLo!

| princessmaya a răspuns:

Poate fi o raceala la rinichi sau o infectie vaginala.iti recomand sa vezi de urgenta un doctor ginecolog si nu e de gluma cu asa ceva.nu amana