| anonim_4396 a întrebat:

Sal ce boala pot am daca atunci cand inghit simt ca am noduri pe esofag iar din cand in cand ma doare in piept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| JohnSimon1983 a răspuns:

Salut.

Iti recomand sa mergi urgent la medic. Nu mai sta pe ganduri.

| Vanessa4You a răspuns:

Daca ai facut efort inainte de a se intampla asta inseamna ca e de la efort sa nu iti faci griji dar daca nu si te doare mai tot timpul boala se numeste LaRingita am avut si eu boala este cam dificila cu gatul dar se trateaza stai linistit dar ti-as recomanda se mergi la medic sa iti dea el medicamentele necesare! Insanatosire gravnica!