| dragutz600 a întrebat:

Am observat ca sunt putin mai umflat la pectoralul stang, decat la cel drept....de vreo 3 zile ma si doare/inteapa in zona inimii si azi am fost la spital si am facut un ekg si a ziiisimic ca sunt perfect sanatos. Am facut si acum un an un control la un medic particular si a zis ca nu am nimic..Am observat ca si atunci cand fac baie imi amorteste zona aia a pectoraliilor.Mai e si umflatura aia.Credeti ca am ceva? Am uitat sa precizez ca acum vreo 2 luni la sport am facut niste flotari si m-am cam chinuit+tractari de alea la bara. Si eu de obicei nu prea fac sport si m-am chinuit pentru a lua o nota buna. Sa fie o intindere? Mai simt si o caldura asa in zona inimii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Atat_Melek_Shi_1965 a răspuns:

Cred ca ai facut intindere de muschi de la efort incerca sa pui gheta si cand dormi sa pui mana pe ceva moale iti va trece in maxim o saptamana daca faci asta.P.S sa nu faci efort sa nu ridici chesti grele fara antrenament