| SmokeAir a întrebat:

Sall

Am un abdomen plat si as vrea sa stiu ce exercitii pot sa fac pentru a se vedea patratelele se vede destul de slab primul rand dar restul nu se vad va rog sa ma ajutati cu niste exercitii folositoare si sa imi spuneti cam in cat timp se vad rezultate.

Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Primul rind de sus se vede, dar cele de jos nu se vad? Era o programa zilnica care arata de cite ori trebuie de facut exercitii pe zi, ca sa se vada relieful in 7 saptamini. Ceea ce stiu este ca trebuie sa incepi cu 28 de abdominari pe zi. 9 - 10 - 9 ( - = pauza de 15 min) Iar la sf. celei de a 7 saptamini, vei pute face pina la 150.

Incepe cu tragerea picioarelor, apoi cu ridicarea lor la 90*, si dupa aia fa ridicarea torsului. Asa fac eu. 3 sap. sunt deja.

| SmokeAir explică (pentru 0x11111051):

Ai putea sa fi un pic mai clarlaughing la partea cu "28 de abdominari pe zi. 9 - 10 - 9 ( - = pauza de 15 min)"?

| 0x11111051 a răspuns (pentru SmokeAir):

Mai pe scurt, eu am un antrenor care isi pune videourile sale pe YouTube. Recomand sa le privesti

http://www.youtube.com/watch?v=NO36KAGFlXw

Denis Semenihin

| angel28 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zzgcV42BTYE Acesta e un program foarte bun.