| Denis67 a întrebat:

Vreau să obțin acele pătrățele pe abdomen dar în primul rând trebuie sa scap de acea grăsime de pe burta.
Ce exerciții și ce alimentație trebuie sa urmez că sa pot scăpa de grăsimea că sa mi se vada in timp patratelele?
Vreau niste exerciții fizice destul de simple care să le pot urma in timp.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de cata grasime ai in prezent, cate kg ai? Inaltime?

| Denis67 explică (pentru RAY):

Am 1,78 înălțime și 77 de kg

| răspundtot a răspuns:

Salut, legat de nutriție, voi tinerii toată ziua sunteţi cu Pepsi în mână. Dacă renunți la Pepsi, potrivit Tom Delay innotatorul, consumul de lămâie arde grăsimea de pe abdomen și previne formarea unui nou strat. Te-ar ajuta un abonament la piscină să faci abdomene în apă, căci sunt mai ușor de făcut

| BilaRomânească a răspuns:

Bicycle crunch

| Justmeale2345 a răspuns:

Eu personal am gasit eficiente abdomenele si cam orice exercitiu care iti incordeaza abdomenul, gasesti pe net destule. Cat despre alimentatie, incearca ceva cu multe fibre si proteine cum ar fi spanacul, salatele dar si puiul. Incearca sa mananci mult pui pentru ca e satios si nu prea ingrasa, insa ai grija sa nu fie hranit cu nu stiu ce substante de la producator ca altfel nu mai e chiar ok

| Cosmin86 a răspuns (pentru Justmeale2345):

Nu doar pui, poti sa mai incerci: curcan, porc, vita, peste (somon in special).