| alexandru200320032003 a întrebat:

Sall.Cate kg as putea slabi intr-o saptamana daca as manca asa:
Dimineata:Un iaurt cu fulgi de porumb/seminte de floarea soarelui/o cana de lapte cu cacao
La pranz:O conserva de ton/un piept de pui la gratar/o salata
Seara:Un fruct/nimic
PS: /= sau

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Depinde si de miscarea pe care o faci in aceasta saptamana, dar mai mult de 1kg (MAXIM 2 ) nu cred ca este posibil...

| alexandru200320032003 explică (pentru RoyDupuis):

Sport 2 ore de 2 ori pe saptamana.

| RoyDupuis a răspuns (pentru alexandru200320032003):

Ok. tot undeva pe la 2 kg si jumatate. nu cred ca mai mult!