| baimalasi a întrebat:

Sall ma doare in stanga jos deasupra fundului de ceva timp ce as putea sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Aaaa pai acum ca mi-ai explicat eu cred ca ii o raceala puternica nu trebuie sa iti faci griji dar trebuie sa o tratezi sa nu apara complicatii sper ca te-am ajutat funda?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ori rinichii ori coloana

| Predator30 a răspuns:

Probleme cu coloana sau in cel mai rau caz sa ai piatra la rinichi

| baimalasi explică (pentru Predator30):

Nu cred, ma doare la osul ala mic din stanga. Daca pui mana simti si tu si nu ii sansa sa ma doara rinichii chiar daca am piatra la ei (pietricele) pentru ca osul ala nu se leaga cu rinichii...

| baimalasi explică (pentru Predator30):

Am durerea de luni bune....Iti dau funda ca esti singuru care vad ca o rasp/.

| Predator30 a răspuns (pentru baimalasi):

Nu trebuia sa o lasi asa. urgent trebuie sa te duci la un medic de familie sau na depinde la ce medic esti inscris sau de unde esti ..Nu stiam nici eu dar a patit cineva tot ca tine si dupacea doar astea ce ti-am zis ti se putea intampla. Osul acela te mai poate durea din cauza unei lovituri ceea ce la tine nu e cazul sau o raceala ..sanatate!

| Predator30 a răspuns (pentru baimalasi):

Aaaa pai acum ca mi-ai explicat eu cred ca ii o raceala puternica nu trebuie sa iti faci griji dar trebuie sa o tratezi sa nu apara complicatii sper ca te-am ajutat funda?

| MotoBlitz a răspuns:

Lipsă de femei rolling on the floor