| Davidrafaelsibosu441 a întrebat:

am 14ani sunt baiat am o inaltime cam mare pt varsta mea! Intrebarea e cat osa cresc pana la 18 ani eu am 1.68-169m 58kg sunt cel mai inalt dintre toti prieteni mei e au 16ani si 158-160m mentionez ei fumeaza'bea cafea. energyzant toti fac fotbal! parinri au tata 1.67-170 mama are 1, 60 m sunt normal? La iv ani ocat osa cresc pe an? Orice rasp conteaza funda.+vot+donatie 65euro prin paysafe va rog cat mai multe rasp

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristinaSNC a răspuns:

Esti perfect stai linistit. Poate te asemeni cu o ruda la inaltime. Chiar ar fi ideal sa mai cresti, fetelor le plac baietii inalti happy!

3 răspunsuri:
| Misfits a răspuns:

De fapt, esti chiar cam mic, am 15 si am 1, 76.

| aviii a răspuns:

Daca tu crezi ca 1, 68 e mare pentru 14 ani, am unu in clasa care are 1, 72, tot 14 ani. Deci. nu esti mare. Si eu am 1, 65, sunt fata, si am 13 ani, decii. laughing si daca beau cafea si energizante ce? Crezi ca cresc? nu.

| Davidrafaelsibosu441 explică:

Nu stiu sigur, m-am masurat de curand cu ruleta. Si ajungeam la 1, 67 dar daca stau teapan ajung la 169m