| Cristi7Cristinel a întrebat:

Am o problema.
Atunci cand fug incepe sa ma doara in partea dreapta a abdomenului.
Ei bine asera dupa ce am jucat fotbal cam 1-2ore (joc ca portar), a inceput sa ma doara in partea stanga si imi batea inima tare, abia daca puteam respira. sad
Am o boala? Sau din ce motiv ma doare in partea dreapta a abdomenlui? Dar in partea stanga?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BiiaJe a răspuns:

Stai linistit! happy
Si mie mie se intampla la handball asta [ nu sunt portar ] happy
Este din cauza efortului depus happy Nu e nimic grav kiss

Sper ca te-am ajutat, funda?:3

4 răspunsuri:
| NeymarJr11 a răspuns:

Du-te la spital, vezi ce ai s-ar putea sa ai un chag de sange, sau abenticita, thinking ce astepti fugi la doctor poate sa se fie doamne fereste si altceva ( tumori etk, )

| Raluuuca89 a răspuns:

Daca te doare in dreapta jos si se lasa si pe picior chiar daca nu faci efort poti avea apendicita, eu m-am operat si sunt okbig grin.Stanga este splina si e normal la efort sa te mai doara, mai ales daca mananci inainte

| Necunoscut23 a răspuns:

Pentru ca ai facut febra musculara de la prea mult efort, funda?

| lecyn a răspuns:

Posibil in partea dreapta sa te doara apendicul, in stanga e din cauza efortului...