| busu1000 a întrebat:

am si eu o problema imi apar niste pete pe spate ce trebuie sa fac?
sunt de culoare rosie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| edytzu4 a răspuns:

Sa controlezi de urgenta dermatologul

| pufosheniaaa a răspuns:

Du-te la dermatolog deoarece exista mai multe riscuri daca folosesti metode'babesti' deci du-te la dermatolog

| Liuuu a răspuns:

Daca te mananca e varicela sau pojar! mai bine consulta un doctor!