| Sportivul1Spo a întrebat:

As vrea sa stiu cam cat ar costa o operatie de coxatroza la sold si piciorul drept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

"Proteza de sold costa in jur de 3500 de euro si este suportata integral de Casa de Asigurari prin Programul National de Endoprotezare."
Asta scrie pe blogul lui dr. Tudor Ciuhodaru, de la Spitalul de urgente "Sf.Ioan" din Iasi.
Stiu ca se face o lista de asteptare pentru aceasta situatie.