| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU-isti si TPU-iste, am o problema cam jenanta, am aproape 14 ani, si am observat in cada cand il spalam pe gogu, ca e mult mai diferit ca acum cativa ani. si-a schimbat forma si el si pielea din jurul lui.Schimbarea gogului consta in faptul ca a crescut in marime si pare mai diferit la forma ca acum cativa ani,nu mai diform sau ceva,e doar o schimbare ca si cum ai fi slab toata viata iar apoi ti-ar da patratele,iar pielea s-a lungit evident,adica cand il scutur dupa ce fac pisulica, trebuie sa bel...(stiti termenul)pielea caci pur si simplu nu picura, adica acel surplus de piele e ca un dop la o sticla de vin. Gogu e in regula? Tin sa mentionez ca nu am dureri de loc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Totul este in regula! Copilul a deveni flacau in curand barbat in toata regula.

| anonim_4396 explică (pentru onasis1961):

Multumesc,am si citit dupa ce am dat intrebarea si se pare ca aveti dreptate, funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

''Gogu e in regula?-Dar tu esti in regula?
Gandesti?