| alexandraFdh a întrebat:

Sall TPU, stiti cumva daca mi-as indrepta parul cu placa s-ar arde? multe pers au zis sa nu mi-l indrept...dar am vazut multe pers care il aveau indreptat...cel mai ok raspuns primeste FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| emiliaalexandra a răspuns:

Se arde si se rod si despica varfurile mai bine fa-te ocazional. Totusi daca vrei asa tare cumpara-ti o ceara protectoare.

1 răspuns:
| Tass_Daissy_1984 a răspuns:

Foloseste produse de protectie al parului inainte de a folosii placa.sunt o multime de creme, silicon de par, masti de protectie.bineinteles nu folosi placa in exces.