| Vicky1999 a întrebat:

Buna,cum pot sa imi indrept parul fara placa de indreptat parul? va rog raspuns cat maia urgent.

Răspuns Câştigător
| Wantyouback a răspuns:

Dupa ce ai facut baie, piaptana-ti parul (umed)cu un pieptene rar. Si usca-l cu feonul sau lasa-l sa se uste de la sine.E o modalitate. Pupici.

2 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Este si cu fierul de calcat o modalitate da tot iti arzi parul. Poti folosi sampon pentru par drept(eu am folosit sampon pentru par ondulat si mi sa ondulat mai tare, poate merge si inverslaughing ).

| allexandraaaaa a răspuns:

Cu fierul de calcat, alta modalitatea nu cred ca exista ca sa-ti indrepti parul' fara placa!
Succes! :*