| AudiMclaren a întrebat:

Cum sa imi indrept parul fara placa? Sunt baiat.Cel mai bun raspuns primeste FUNDA love struck!

Răspuns Câştigător
| Lorena_Bala_1988 a răspuns:

Depinde si cat de lunng ai parul. La par lung si mediu poti folosii perie rotunda si uscatorul apoi fixativ.....la par scurt cred ca usor cu spuma si pieptene.

Acum depinde daca ai par cret iti trebuie placa la ondulat mai merge si fara.

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Dupa ce iti faci baie poti sa iti usuci parul cu feonul si cu pieptanul sa il pieptani intuna pentu a se usca drept, alta solutie nu cred ca este.

| Se7en98 a răspuns:

Cu grijawinking

| MadaLinuu25 a răspuns:

Simplu, te bagi sub roata masini si o sa ti-l calce ea.