| LanaDelRayFan a întrebat:

Sall tuturor! De cateva zile ma doare stomacul. Ce pot face? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Chris a răspuns:

Poţi să iei un calmant, un medicament pentru început. Dacă simţi "arsură", pune o linguriţă de bicarbonat de sodiu alimentar într-un pahar cu apă şi bea-l pe urmă, pentru că acesta elimină excesul de aciditate. Dacă durerile persistă, trebuie să vizitezi medicul. Multă sănătate!

1 răspuns:
| pinkpumpkin a răspuns:

Du-te la medicul de famili.el iti va recomanda un tratament sau o trimitere la un specialist sau altecea(nu stiu ce, o sa vezi ce iti zice)