| MoTaNeLL a întrebat:

Sallz TPU.Am o problema sunt cam gras cred ca am 54kg si vreau sa slabesc adica mai prescis sa fac niste muschi sa mi se fac abdomenu mai plat cum pot sa o fac dar fara sa ma duc la sala? Dau FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Insidious a răspuns:

Simplu. Te pui pe exercitii. Mananci mai sanatos, lasi fast-food-ul. eventual iei niste batoane d-alea energizante. Incepi cu flotari, abdomene, tractiuni. Cumpara-ti si un set de gangtere mai grele si fa in fiecare seara cate-o ora, sau cat te tine si gata.

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

La 54kg crezi ca esti plinut? Ce inaltime ai?! Fa flotari si abdomene daca n-ai chef de sala.Incerca sa reduci pe cat posibil consumul de paine si evita sa mananci dupa orele 18:00-19:00.

Răspuns utilizator avertizat
| MoTaNeLL explică:

Am 1.65 mie mi se pare ca sunt mic