| cazacdenis a întrebat:

Salut tpu.am 10 ani... vreau sa mai fac muschi la maini ante-brat si abdomenu momentan nu pot face exerciti pentru ca am fracturata mana

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Deci,ai 10 ani si vrei sa faci muschi, si? Cine nu te lasa?

| iefsul a răspuns:

Esti cam tanar sa mai cresti un pic pana atunci, inearca si tu exerciti cu un bidon in care sa pui nisip si faci flexi cu priza inversa

| Cosmin86 a răspuns:

La 10 ani nu prea o sa faci muschi din cauza ca exercitiile nu sunt totul.

La tine organismul pur si simplu nu produce suficient testosteron si hormon de crestere la varsta aia a.i. sa pui muschi. O sa te tonifici putin + o sa-ti creasca forta putin si cam atat

| cazacdenis explică:

Pai as vrea niste exerciti bune