| SteFFz99 a întrebat:

Salu TPU! De vreo 5 minute am urechea infundata si nu trece cand inghit. De la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| LOLA33 a răspuns:

Incearca sa casti.

| BlackFlowerzBoy a răspuns:

Ai un dop la ureche asa se zice. Daca pana maine nu trece du-te la doctor sa vezi ce zice.

| lumpy123 a răspuns:

Ai urechea infundata din cauza chleiului curatate in urechi si se desfunda

| cumbaia97 a răspuns:

Ti-a bagat-o cineva in ureche recent?

Răspuns utilizator avertizat