| georgechitac a întrebat:

Salut,acum cateva zile am fost lovit(cu geanta in gluma) puternic de o fata in partea dreapta la coaste pe moment m-a durut foarte tare si dupa nu am mai avut nimic,problema e ca intr-o zi cand sa ma culc m-am intins si am auzit ceva la coaste,apoi cand luam o cantitate mare de aer ma durea dar nu chiar foarte tare, oare este ceva grav? va rog sa imi raspundeti!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

E posibil sa fi stat intr-o pozitie rea.
Daca si acum te doare nu te va putea ajuta nimeni decat un doctor facandu-ti o raza.