| BJK1903 a întrebat:

Salut all...Stiu ca suna ciudat dar am o mica problema. Am probleme cu testicolul stanga,ma doare uneori. M-am uitat sa vad daca e lasat,nu este este normal. Dar nu stiu ce as putea avea, s-ar putea sa fie inflamat? Maine ma voi duce la doctor dar pana maine as vrea sa aflu si parerea voastra. Multumesc happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai pană pe stânga? Cred ca ti se trage de la mastur.bare. Ce parere sa afli de la noi? Iti va spune medicul maine parerea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate spui tu nu pare a fi o problema serioasa. Stai linistit ca esti ok, eu am avut probleme mult mai grave ca a ta, dar e bine sa te duci maine ca nu cumva sa ajungi la complicati in timp.