| ww2Totenkopf a întrebat:

Salut,am 1,80 si 76 kg.Ar trebuie sa mai slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca esti baiat, nu ar trebui sa mai slabesti

8 răspunsuri:
| YooCata a răspuns:

Depinde cum arati... uni au atata si is mai plinuti iar alti nu... asta doar tu stii daca trebuie sa slabesti sau nu happy si cum iti place tie firestewinking

| Felys a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ar trebui să ai cam 70 de kilograme, dar eşti numai bine.
Practică un sport şi grijă la alimentaţie.
Te pup!

| DeDe11 a răspuns:

Da ar trebui aproximativ 5 kgwinking

| Trandafir_Radu_1980 a răspuns:

Salut! Gasesti informatii complete despre slabire pe Sportaholic www.sportaholic.ro

| Dezent a răspuns:

Nu nu

| Gui_Madalin_1994 a răspuns:

Dupa raportul inaltime-greutate ar trebui sa ai 80 de kg, daca esti baiat, deci nu ar trebui sa mai slabesti

| RomaniaBestCris a răspuns:

Nu ar trebui deoarece este inalt/a. Si as zice ca e normal pentru tine!