| Octavian_Constantin_2000 a întrebat:

Am 175 cm inaltime si 65 kg.Ar trebui sa mai slabesc? am putina burta

3 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Banuiesc ca esti baiat. La 175 ar tebui sa ai 75kg sa fii normal. Da 75kg nu din grasime, ci combinat muschi. Fa sala si urca in greutate prin fibra. Auzi ca sa slabesti, ce esti g.ay? Numai fetele vor silueta laughing daca ai burta fa abdomene. Deci iti mai trebuie 10kg. Sunt si proteine daca vrei.

| DryIce a răspuns:

Eu am 173 si 70kg si am slabit si e ca naiba. Si mie imi mai trebuie vreo 5kg, da ce sa faci daca munca asta de zi cu zi ne omoara cu zile :I Imi amintesc dupa sala, luam ceva proteine, aveam la un moment dat 85kg. Aratam ca Swartzeneger stateau mainile la orizontala nu le puteam apropia de corp big grin Pacat ca nu ramai cu nimica dupa proteine, cum nu mai iei te dezumfli ca un balon cu aer, am scazut de la 85kg la 70kg in 1 saptamana crying *** de viata

| MariaMagdalena1046 a răspuns:

Ca sa afli greutatea ideala inaltimi si varstei tale foloseste un calculator de greutate, uite aici unul https://www.google.ro/......https?/url