| Cop1lu a întrebat:

Salut, am 12 ani și știu că mă considerați mic pentru o astfel de întrebare, dar vreau să stiu... Este normal să am penisul ușor curbat spre stanga? sad Chiar vreau să stiu.Dau fundă! Neștiutorii și cei puși pe caterincă să se abțină!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, stai linistit! altii il au spre dreapta, altii in jos, altii drept, altii in sus! Nici degetele nu seamana intre ele, nu?!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E foarte normal. Destul de puțini îl au perfect drept.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria, nu este nici o problema. Pana la 14-15 ani isi va reveni.

| 1cristian1990 a răspuns:

No stres frate si eu l-am avut spre stanga putin curbat! Dar acum e destul de drept! Isi va reveni si al tau!

| minrest a răspuns:

Este normal. Aproape niciodata nu este drept. Poate fi curbat chiar mult, batator la ochi, si tot n-are nimica. Unii il au curbat in jos, in loc de in sus, si e O.K. Salut.