| anonim_4396 a întrebat:

Salut băieți. Am și eu o nelămurire. Vreau sa știu dacă este posibila penetrarea dacă am penisul puțin curbat la stânga in sus.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Sunt o gramada de oameni cu aceasta asa-zisa problema care, de fapt, nu reprezinta nimic anormal. Fie ca ai penisul curbat spre stanga, spre dreapta sau perfect drept, poti intretine relatii sexuale normal.

| Costy_Danutz_1995 a răspuns (pentru AFR81):

Asta cam asa e... Dar prietena mea fiind virgina, mna. Sper sa nu împiedice asta cu nimic.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Costy_Danutz_1995):

NU vad nici o relevanta in cazul virginitatii ei. Ce treaba are virginitatea ei cu forma penisului tau? Cred mai degraba ca problema este virginitatea ta, daca iti este teama de sexul cu penetrare.

| Costy_Danutz_1995 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu e o "teama ", vreau doar sa fiu sigur ca asta nu încurcă cu nimic și nu aș vrea să se simtă ea incomod i

| seth2016 a răspuns (pentru Costy_Danutz_1995):

Nu o incurca cu absolut nimic. Daca nu vrei sa-ti vada curbura nu stiu cum trageti perdelele. I-o arati a doua zi si ii zici ca e din cauza ei laughing.

Daca sunteti virgini e important sa fiti relaxati si sa faceti petting ca sa va incalziti inainte de actiune. Daca intra mai greu si daca o sa apara dureri, sange, nu e din cauza ta. Folositi lubrifiant ca sa alunece mai usor si fii delicat.

Daca o sa fie un fas, cu dureri prea mari o luati de la capat a doua sau a treia zi. Practica te face maestru.

| Costy_Danutz_1995 a răspuns (pentru seth2016):

Nu e o curbură exagerata cum crezi tu laughing nu îmi e rușine, stai calma

| seth2016 a răspuns (pentru Costy_Danutz_1995):

Mi s-a parut ca esti prea ingrijorat.

Seth sa stii ca e nume de baiat. Al treilea fiu a lu' Adam si Eva. In mitologia egipteana Seth e zeul desertului si furtunilor, rau si violent. In mitologia greaca e baiat bun laughing.

| Costy_Danutz_1995 a răspuns (pentru seth2016):

Mi-a corectat tastatura, sorry

12 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibila penetrarea in acest caz de curbura.

| Costy_Danutz_1995 a răspuns (pentru Emilian65):

Și nu știu... Asta pentru ea ar fi ok, sau s-ar simți ciudat. Pnm cred ca se mai indreapta când are loc penetrarea doar nu rămâne fixată asa

| Costy_Danutz_1995 a răspuns (pentru Emilian65):

Ești sigur?

| seth2016 a răspuns:

Daca e mai curbat poate se freaca mai bine de vagin. Te-ai gandit la avantaje?