| denis988 a întrebat:

Am 13 ani 45 kg si 1.60m. am ceva piele ramas pe burta pentru ca m-am inaltat prea repede cred. (am facut 3 luni inot si handbal si am crescut cam 6-7 cm). daca ma ingras o sa ajute? sau daca ma inalt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| IoanaGabe a răspuns:

Tine regim...Nu mai manca sa te saturi si Nu mai manca seara.
Faci 30 ( maxim ) abdomene pe zi.
Si dupa o saptamana ai sa vezi diferenta. happy

Funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pielea nu a ramas pentru ca te-ai inaltat ci pentru ca ai tinut cura de slabire si ai slabit brusc. Fa ceva sport so poate ai sa-ti revii. Daca te ingrasi, arata si mai rau.