| denis988 a întrebat:

Deci uite care e treaba. am 13 ani 45 kg si 1.60m. stiu ca sunt sub ponderal insa faza ii ca eu am facut handbal si inot 3 luni iar in acest timp m-am inaltat 6-7 cm si am slabit 3 kg. bun. acum am o greutate normala dar am un strat de piele urat pe burta. cand ma incordez e tare abdomenul se simt patratelele dar nu se vad din cauza stratului de piele. Ce sa fac? Va rog mult ca se vede foarte urat!

3 răspunsuri:
| Dennylsyon a răspuns:

Iti spun sigur ca daca mai faci inot o sa iti treaca asa am patit si eu si eu am facut inot si la fel dar mam tinut si acum am abdomen frumos

Răspuns utilizator avertizat
| Dennylsyon a răspuns (pentru denis988):

Mi-a disparut in 2-3 luni dar eu am facut o saptamana pauzasad