| denis988 a întrebat:

Deci uite care e treaba. am 13 ani 45 kg si 1.60m. stiu ca sunt sub ponderal insa faza ii ca eu am facut handbal si inot 3 luni iar in acest timp m-am inaltat 6-7 cm si am slabit 3 kg. bun. acum am o greutate normala dar am un strat de piele urat pe burta. cand ma incordez e tare abdomenul se simt patratelele dar nu se vad din cauza stratului de piele. Ce sa fac? Va rog mult ca se vede foarte urat!crying Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| SmoKeD a răspuns:

Tine regim
Alearga in fiecare zi ca sa dai jos stratul de grasime

Răspuns utilizator avertizat
| shadow121211 a răspuns (pentru denis988):

In cazul asta o sa iti treaca in timp dar cu cateva exercitii

| ProSys a răspuns:

Salut!
Poti incerca exercitii pentru tonifierea abdomenului.Gasesti cateva aici : http://www.eva.ro/......-3298.html

Succes! :)

| sarah4589 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un specialist sau sa vorbesti cu parintii.

| shadow121211 a răspuns:

Depinde ce caz ai... daca ai un surplus trebuie sa faci liposuptie