| htcwildfire a întrebat:

Am o problema...de 3 zile imi curge ceva alb si mai gros pe chiloti, luna asta nu mi-a venit ciclul si trebuie sa-mi vina. Mentionez ca NU am avut contact sexual si vreau sa stiu ce este substanta alba si de ce imi apare. Sunt in al doilea an de ciclu si pana acum nu am mai intalnit asa ceva. Si de la un timp am o mancarime puternica in zona intima si o usturime foarte puternica. Va rog sa ma ajutati cu problemele mele! fara mistouri!

Răspuns Câştigător
| FataCuDouaFete a răspuns:

Sunt scurgeri, mai bine zis secretii vaginale care li se intampla tuturor fetelor si femeilor.si eu am asa ceva si imi curgea mult, si prin curgea vreau sa spun inainte si mi se udau foarte rau chilotii si trebuia sa ma schimb des dar dupa scurt timp (1-1 saptamana si un pic) o sa vezi ca o sa mai vezi asa ceva doar cand te stergi la toaleta.are o culoare alburie asa si e lucios cam ca albusul de ou. sper ca te-am ajutat. uite si aici:http://www.mamicamea.ro/sanatate-femei/secretia-vaginala-normala.html. Hristos a inviat!

| htcwildfire explică (pentru FataCuDouaFete):

Adevarat a inviat! Multumesc pentru un raspuns excelent!

7 răspunsuri:
| Ina93 a răspuns:

Nu te speria. e normal ..asta iti curge innaite sa iti vina cilcul.
daca iti curge ceva alb asta inseamna ca ai in vagin foarte sanatos

| htcwildfire explică (pentru Ina93):

Ok... dar mie imi curge foarte mult! a trebuit sa folosesc un tampon!

| Ina93 a răspuns (pentru htcwildfire):

Asa imi curge si mie eu folosesc numai de noapte si tocmai din a 3 zi incep sa pun de zi..eu zic sa nu iti faci griji in privinta asta

| Ina93 a răspuns (pentru Ina93):

Scuze de comul asta laughing din greseala mai era o fata tot in genul tau laughing

| Ina93 a răspuns:

Scuze de comul ala. dar ori cum nu are nimic. mi se intampla si mie devil..com ala era pentru alt cineva devil

| florinelop a răspuns:

Ai incercat sa te speli sh uh din cand in cand?
laughing)