| Gheorghe87 a întrebat:

Salut, am 19 ani si fumez de aproximativ 3 luni, mentionez ca fumez 2-3 tigari pe zi. In urma cu cateva saptamani am racit si am continuat sa fumez, dar de cateva zile am inceput sa am dureri in zona plamanilor, gen ca si niste intepaturi. Oare sa fie din vina racelii si fumatului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mahupetrisor a răspuns:

Tu ce zici? Nu e o coincidenta cam mare ca in tot timpul in care erai nefumator, nu pateai nimic de la o raceala, iar acum fumatul se intoarce impotriva ta, mai mult decat o facea deja?

| Gheorghe87 explică (pentru mahupetrisor):

Eu ma gandeam sa nu fie ceva mai grav

| mahupetrisor a răspuns (pentru Gheorghe87):

N-ai treaba, corpul uman e dat dracu. Te doare daca fumezi, te doare daca nu fumezi, te doare cand nu are de ce sa te doara laughing