| EdwardEddy a întrebat:

Salut.Am auzit ca se poate schimba culoarea ochilor cu un fel de iluzie.Cum? Daca se poate sa lasati un link ar fi cel mai bine. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Doar nu te crezi Marele Iluzionist? Daca nu vrei lentile de contact atunci obisnuieste-te cu ce ti-a dat bunul Dumnezeu. Si nu posta la sanatate intrebari din astea. Eu stiu ca nu exista categoria Prostii, dar abtine-te.

| EdwardEddy explică (pentru Kriss96):

Ce aroganta esi tu...sigur ca ma multumesc cu ce mi-a dat Dumnezeu.Dar vreau sa vad daca se poate doar...

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Poti schimba cu ajutorul lentilelor ( culoare a ochilor ).

| EdwardEddy explică (pentru Ommmmmffffffgggggg):

Nu vreau cu lentile

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns (pentru EdwardEddy):

Pai altcumva cum ai vrea? Nu e posibil altcumva.

| petriinna a răspuns:

Hmm, pai daca zici ca se poate cu un fel de iluzie....atunci inseamna ca mental poti sa iti schimbi culoarea pielii,a parului, vocea bla bla..nu prea cred big grin