| GFGaskO a întrebat:

SALUT, am avut herpes deasupra buzei superioare și acum, după o lună mi-a rămas o pată roșie acolo... Nu știu ce să fac, mi-e frică că nu o sa-mi mai treacă... Sfaturi? Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Stropdeploaie a răspuns:

O Sa ti treaca stai linstit! Trece mai greu dar o sa ti treaca!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai avut herpes? De fapt inca ai herpes si vei avea o viata intreaga herpes. Numai ca reapare ocazional. Din pacate virusul herpes ramane pentru toata viata in corp.