| Dumitru_Marian_Mry_2000 a întrebat:

Salut, am fost răcit, încă mai sunt un pic, imi curgea nasul si ochii si dintr-o data azi mi-a trecut, nu mai imi curge nasul dar am nasul foarte uscat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Înca mai esti racit, nu te ai vindecat 100%, stai in casă ca daca pleci pe frigul ăsta undeva te intoarce iarasi boala răceala., ai nasul uscat deoarece ai avut febră si de aceea ai si buzele uscate, bea multe lichide apă ceaiuri ca sa te hidratezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi că sunt ceaiuri la farmacie pentru răceală găsești și vitamine care cresc imunitatea

| Dumitru_Marian_Mry_2000 explică:

Vreau sa spun ca am si buzele uscate

| Dumitru_Marian_Mry_2000 explică:

Am uitat sa mentionez ca am si ochii roșii și uneori tusesc cu o mucoasa alba si uneori nu