| culturistu a întrebat:

Salut am inceput un ciclu de steroizi cu decadurabolin si danabol intrebarea mea este am voie sa fac sex in timpu acestui ciclu? Ca cam sunt in calduri poate de la prea mult testosteron nu stiu. astept rasp vostru salut!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici,
http://www.steroizi.ro/steroizi/deca-durabolin.php
Te pup!

| Adita1988 a răspuns:

Esti caine? de esti in calduri? rolling on the floor

| culturistu explică (pentru Adita1988):

Dalaughing hai ca mai facut sa rad sefule laughing

| Adita1988 a răspuns (pentru culturistu):

Vezi daca iei steroizi ramai fara barbatie happy

| culturistu explică (pentru Adita1988):

Nu ca am un pct big grin foarte bun dupa 1 voi fi ca nou chiar mai mult de atat. steroizi multi iau putin recunosc

| CEAncLAS a răspuns:

laughing)