| adelin a întrebat:

Salut fac sala de aproape 1 an jumate am 76 de kg si 20 de anii vreau sa iau steroizi si nu stiu ce combinatie sa folosesc din ce m-am interesat eu decadurabolin si testosteron ar fi cea mai populara combinatie, dar nu stiu dupa ce termin ciclul de 8-12 saptamani ce sa iau ca sa imi mentin masa musculara sa iau proteina creatina. Fac sala de aproape 1 an jumate am 76 de kg si aproape 20 de ani multumesc astept sa ma lamuriti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| just4fun_8801 a răspuns:

Ce castigi daca folosesti deca si testosteron? Daca nu te gandesti sa mergi la vreun concurs in domeniu iti spun din experienta ca nu merita.In primul rand deca se administreaza cu un antiestrogen, iar testosteronul daca nu este administrat cum trebuie produce o cadere datorita dezechilibrului hormonal lasat de steroid la terminarea ciclului.De asta dupa terminarea unui ciclu cu testosteron se utilizeaza o cura de HCG si Nolvadex sau Clomid.
Desigur sunt multe tipuri de testosteron.
Daca vrei ceva bun poti incerca HGH, Winstrol sau Sustanol

http://www.dailymotion.com/video/x7k1nk_deca-durabolin_tech

4 răspunsuri:
| dragosh a răspuns:

Mai bine nu incerca...winking e cel mai bine asa crede'ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4fun...tu esti natural ma boss? vad ca dai sfaturi sa nu foloseasca lumea testosteron.

| DeeVee a răspuns:

Intreaba-l pe cel de la sala care te instruieste...

Fara un suport nutritional adecvat masa musculara nu va creste...Acesta este un fapt de care trebuie sa tii cont cand vrei sa pui 5, 10 sau mai multe kilograme de muschi pe tine...

Desi cu ajutorul creatinei accelerezi doar sinteza proteica...Solutiile periculoase pentru cresterea musculara, pe care nu ti le recomand, sunt folosirea de steroizi anabolizanti si hormoni de crestere...

Mult succes si ai grija

Baby.ShiNe

| hauhau a răspuns:

HGH dupa cum a spus colegul de mai sus ar fi ceva mai bun decat ceea ce ti-ai pus tu in cap, dar sa stii ca dupa un an jumate de sala sa ai doar 76 kg...slabutz slabutz probabil ca nu te tii cum ar trebui pentru ca altfel dupa atata timp ti-ai fi ajuns obiectivul