| Giovannyy a întrebat:

Salut, am o problema am 21 de ani, si dimineata cand ma trezesc am o respiratie urat mirositoarea simt gust amar in gura ciudat si seara ma spal pe dinti dar degaba ce pot sa iau de la farmacie, ceva pastile? o sa ma mut cu iubita mea si imi este rusine ajutati-ma va rog ms

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Smmo a răspuns:

Gustul amar poate aparea de la disfunctii ale vezicii biliare, respiratia urat mirositoare de la probleme dentare si de la probleme ale tubului digestiv. Vorbeste despre asta cu medicul de familie si fa-ti si un control stomatologic.

| 4evergentleman2023 a răspuns:

Cred ca la burta ai probleme, probleme gastroenterologice dacă te speli pe dinți de 2-3 ori si persista problema ai probleme la burta